• Gassero da Licrus’a Geçti

  Endüstriyel ısıtma ve iklimlendirme sektörünün öncülerinden ve yerli bir üretici olan GASSERO markası satış sonrası hizmetler ve teknik servis yönetiminde Licrus’u tercih etti. Tüm dünyadaki servis işlemleri artık güvenli bulut ortamında.

  (more…)

  Devamı...
  4 1571
 • Baltur Licrus’u Seçti

  Endüstriyel ısıtma ve iklimlendirme sektörünün öncü isimlerinden DÇD Baltur İtalyan BALTUR markası için, satış sonrası hizmetler ve servis yönetiminde Licrus’u tercih etti. Yılların tecrübeli markası artık güvenli bulut ortamında. (more…)

  Devamı...
  2 2021
 • Kurumsal Paketlerde %20 İndirim

  Satış sonrası hizmetler için bir arayış içerisindeyseniz ve henüz karar vermediyseniz bu teklifi kaçırmayın. Firmanızın satış sonrası hizmetlerini güçlü bir çözüm altında toplayın. Teknik Servis Otomasyonu, Çağrı Merkezi, CRM, Hakkediş, (more…)

  Devamı...
  4 2317
 • Destek Merkezi Yayında

  Müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek için ONEROV Destek Merkezini yayına açtık. Ürünlerimiz ile ilgili taleplerinizi support@onerov.com adresine mail atarak veya http://support.onerov.com adresine doğrudan giriş yaparak bildirebilirsiniz.

  (more…)

  Devamı...
  3 1762
 • Web Sitemiz Yenilendi

  Uzun bir aradan sonra Web sitemizi yeniledik. Artık Daha aktif ve yenilikçi bir tasarımla karşınızdayız. Bundan sonra web sitemizide sadece ürünlerimiz tanıtımlarımızı değil aynı zamanda haber, duyuru ve kampanyalar hakkında bilgiler alacaksınız. (more…)

  Devamı...
  3 1865
 • Mobil Tüketici ISK-SODEX 2016 Fuarında

  Licrus Mobil Tüketici uygulamasını, ISK-SODEX 2016 fuarında, Sektörün en yeni oyuncusu olan Warmhaus markasıyla ile birlikte tanıtımını yaptık. Licrus Mobil Tüketici, Isıtma Soğutma ve Tüketici cihazları alanında Türkiye’de gelştirilmiş ilk mobil uygulama özelliğini taşımaktadır. (more…)

  Devamı...
  5 1744
 • Warmhaus Licrus’u Seçti

  Türkiye’nin önemli sanayi holdinglerinden olan Faik Çelik Holding, Warmhaus markası ile kombi ve ısıtma sistemleri pazarına girdi. Sektöründe yenilikçi ürünler ve müşteri deneyimleri sunmayı hedefleyen Warmhaus, Satış Sonrası Hizmetleri için Licrus’u tercih etti. (more…)

  Devamı...
  9 2807