Warmhaus Licrus’u Seçti

Türkiye’nin önemli sanayi holdinglerinden olan Faik Çelik Holding, Warmhaus markası ile kombi ve ısıtma sistemleri pazarına girdi. Sektöründe yenilikçi ürünler ve müşteri deneyimleri sunmayı hedefleyen Warmhaus, Satış Sonrası Hizmetleri için Licrus’u tercih etti.

Warmhaus, Teknik Servis Otomasyonu, Çağrı Merkezi, Yedek Parça ve İşçilik Yönetimi, Stok ve Sipariş Yönetimi için Licrus’u kullanacak. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olarak; Kombi Devreye Alma, İlk Çalıştırma işlemleri ve Arıza Bildirimleri gibi talepler için Mobil Tüketici uygulamasını da Warmhaus müşterilerine sunacağız. Mobil uygulamalar, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilecek.

Aynı zamanda teknisyenler lokasyon bağımsız olarak işlemlerini cep telefonlarından yapabilecekler. Birbirleriyle görev paylaşımı yapabilecekleri, e-kütüphane (ürün bilgi bankası), yedek parça fiyatı ve işçilik sorgulama, garanti sorgulama gibi işlemleri cep telefonlarından, Mobil Teknik Servis uygulamasını kullanarak yapabilecekler.

Faik Çelik Holding, İlk kez Çelikpan ile birebir tüketiciyle buluşuyor. Bir sanayi devi olan Faik Çelik Holding radyatörden sonra şimdide kombi sektörüne adım atıyor. Holding bünyesinde 20 yıldır panel radyatör imalatı yapan Çelikpan, kapasite bakımından Türkiye’nin en büyük 4 firması arasında yer alıyor. 1996’dan bu yana Bursa merkezli, 25bin metre karelik tesisinde panel radyatör üretimi yapan Çelikpan aynı zamanda 32 ülkeye ürünlerini ihraç ediyor. 1.5milyon adet toplam satışa sahip olan Çelikpan, Türkiye’de satılan radyatörlerin %16’sını üretiyor.

9 2806